021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - نکاتی که پیش از مراجعه به نمایندگی لیفتراک اشتیل باید بدانیم

نکاتی که پیش از مراجعه به نمایندگی لیفتراک اشتیل باید بدانیم
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 1098

هنگام استفاده از لیفتراک، باید چه نکات ایمنی را رعایت کنیم؟

در نمایندگی لیفتراک اشتیل، هنگام فروش انواع لیفتراک، اطلاعاتی نیز درباره نحوه استفاده از آن ارائه می شود. این اطلاعات در نهایت می توانند شما را از خطراتی که هنگام کار با لیفتراک  ممکن است برایتان به وجود بیایند حفظ کنند. در همین رابطه، اطلاعاتی نیز توسط افراد متخصص از مراجع دیگر منتشر می شود. بهتر است ضمن توجه به نکات اصولی و ایمنی مشاوران نمایندگی، به سایر نکات نیز توجه داشته باشید. در این بخش ما خواهان ذکر چند نکته ایمنی در این باره هستیم. می توانید برای آگاهی با تمامی این نکات، به خواندن ادامه این بخش اقدام کنید.

اولین نکته ایمنی

اولین نکته ایمنی هنگام استفاده از لیفتراک، توجه به پایداری لیفتراک است. اصولا هر چه پایداری این محصولات بیش تر باشد، هنگام استفاده خطر واژگونی کاهش پیدا می کند. به همین دلیل نیز بهتر است هنگام بارگیری، پایداری انواع لیفتراک را در نظر داشته باشید. زیرا در صورت عدم تطابق این دو مولفه، ممکن است لیفتراک حین استفاده دچار واژگونی شده و خطرات جبران ناپذیری ایجاد کند. همچنین می توانید هنگام خرید این محصولات، به میزان پایداری آن ها نیز به عنوان امری مهم و تاثیر گذار توجه نشان دهید.

دومین نکته ایمنی

نکته ایمنی بعدی، سرویس لیفتراک به صورت دوره ای و مطابق با اصول استانداردی است. شما باید هر چند ماه یکبار، لیفتراک ها را به مراجع نمایندگی یا تعمیرات برده و بخش داخلی موتور را سرویس کنید. متخصص تعمیر لیفتراک می توانند فرآیند روغن کاری و همچنین پاکسازی موتور لیفتراک را برای شما انجام دهد. با انجام این کار، میزان عمر مفید لیفتراک ها افزایش یافته و خطر استهلاک آن ها به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند.

نکاتی که پیش از مراجعه به نمایندگی لیفتراک اشتیل باید بدانیم

برای مراجعه به نمایندگی لیفتراک اشتیل، باید چه نکاتی را بدانیم؟

برای اینکه بتوانید به نمایندگی لیفتراک اشتیل مراجعه کنید، باید به نکاتی واقف شوید. این نکات می توانند سرعت رسیدگی به نیاز و مشکل شما را بهبود ببخشند و بسیار ضروری هستند. همچنین با دانستن آن ها، می توانید نیمی از مشکلات خود را به صورت اصولی و بدون نیاز به تکنسین ها رفع کنید. پس برای آشنایی با این نکات، بهتر است ادامه این بخش را به طور کامل مورد مطالعه قرار دهید.

1- به خاطر داشته باشید که برای سرویس لیفتراک، باید به بخش مربوط به تعمیرات مراجعه کنید. لذا مراجعه به بخش هایی از نمایندگی لیفتراک اشتیل که برای خرید و فروش هستند، تنها باعث اتلاف وقت شما خواهد شد.

2- همچنین توجه کنید که در نمایندگی لیفتراک اشتیل، داشتن دفترچه و قبض خرید، می تواند شما را یاری کند. می توانید پیش از مراجعه به نمایندگی، کاغذ خرید خود را به همراه داشته باشید تا سرعت خدمات دهی به شما افزایش پیدا کند. همچنین اگر کاغذی تحت عنوان ضمانت نامه دارید، می توانید با ارائه آن خدمات اضافی دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که توجه به تمامی این نکات، در زمینه پاسخگویی هر چه بهتر به نیازهای شخصی خودتان است. پس به تمامی نکات ذکر شده توجه کرده و تا حد امکان مدارک خود را جهت مراجعه به نمایندگی تکمیل کنید.

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا