021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - بررسی تعمیرات و قطعات لیفتراک جک

بررسی تعمیرات و قطعات لیفتراک جک
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 1644
برچسب ها

تعمیر لیفتراک های برقی جک

تعمیرات لیفتراک برقی جک، شامل تعمیر باتری، تعمیر سیستم لیفتراک، تعمیر شارژر باتری، تعمیر اکچویتور لیفتراک، جعبه فرمان ماشین، برد لیفتراک برقی، تعمیر سیستم های اینورتر، پمپ هیدرولیک، تعمیر برد کنترل و برد حرکتی و تعمیر درایور الکتروموتور، می شود.

لیفتراک برقی برند جک، ممکن است در قسمت های برق کاری، سیم کشی، نورافزایی، برد کنترل و یا در بخش الکتروموتور، دچار مشکل گردد. در اکثر مواقع، اکچویتور لیفتراک جک، تعویض می شود و قطعه اورجینال جایگزین آن می گردد. اتاق راننده، محل استقرار راننده لیفتراک می باشد و در این اتاقک، اجزایی چون اهرم ها، فرمان و پدال، قرار دارد. سقف اتاقک راننده، از جنس فلز می باشد و در برابر ضربات و سقوط بارهای سنگین وزن، ایمن است ولی گاها ممکن است بر اثر ضربه های وحشتناک، نیازمند تعمیرات باشد.

عیب یابی لیفتراک

یکی از خدماتی که مکانیک بر روی لیفتراک برقی جک، انجام می دهد، عیب یابی بردهای پیشرفته SMD، می باشد. گاها به خواست مشتری، سیستم هیدرولیک جایگزین سیستم فرمان برقی EPS، می گردد که این تعمیرات می بایست در داخل اتاقک لیفتراک، انجام گردد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی

مکانیک لیفتراک دیزلی جک، می بایست دانش کافی به لیفتراک دیزلی را داشته باشد. مکانیک باید با استفاده از لوازم و قطعات یدکی اورجینال و اصل، کیفیت و عملکرد لیفتراک را افزایش دهد. چرا که تعمیر غیراصولی و غیراستاندارد لیفتراک دیزلی، موجب افت کارایی آن، می شود. در این شرایط، لیفتراک به درستی کار نخواهد کرد و عملا از رده خارج می شود.

بررسی تعمیرات و قطعات لیفتراک جک

تعمیرات لیفتراک دیزلی جک، شامل تعمیر انواع الحاقیه های لیفتراک، تعمیر دیفرانسیل، تعمیر رادیاتور، موتور لیفتراک، سیم کشی برق موجود در لیفتراک، تعمیر سیستم هیدرولیک و تعمیر قطعات آسیب دیده، می شود. علاوه بر این ها، تعویض روغن موتور، گیربکس، هیدرولیک و دیفرانسیل، تعویض فیلتر هیدرولیک، فیلتر روغن ترمز و فیلتر گازوئیل لیفتراک دیزلی، در دستور کار هر مکانیک ماهری، قرار دارد.

گاها قطعات آسیب دیده در صورت لزوم، با جوشکاری، تعمیر می شوند و در برخی موارد که قطعه قابل تعمیر نیست، با قطعه یدکی اورجینال، تعویض می شوند. تعمیرات تجهیزات هشداردهنده لیفتراک دیزلی جک، اعم از دنده عقب، بوق، چراغ گردان، بلندگو و چراغ چشمک زن، هم در لیست قرار دارند.
 

بررسی تعمیرات و قطعات لیفتراک جک

نوع سوم لیفتراک جک، لیفتراک دوگانه سوز می باشد که در بازار با نام لیفتراک هیبریدی، هم می شناسند. تعمیرات تخصصی لیفتراک دوگانه سوز جک، شامل تعمیر کامل موتور، تعمیر گیربکس، تعمیر سیستم سوخت رسانی، تعمیر کاربراتور و انژکتور، تعمیر مشکلات سیم کشی، استارت، دینام، باتری، تعمیر سیستم برقی لیفتراک و تعمیر مشکلات شاخ و دکل، می شود.

حرکت بالا و پایین ریل های دکل به وسیله زنجیر، می باشد. تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز جک فقط محدود به موارد ذکر شده، نمی باشد، بلکه شامل تعمیر گیربکس های اتوماتیک و دستی، هم می شود. از طرفی، رفع ایرادات شاسی، دکل، ترمز، چرخ ها و پدال ها، هم هستند.

دیگر تعمیرات و قطعات لیفتراک جک

تعمیرات و قطعات لیفتراک جک، محدود به موارد ذکر شده، نیست. رفع ایرادات هیدرولیک فرمان، شامل تقویت فشار hyd لیفتراک، تنظیمات کورس فرمان لیفتراک، تعویض شیلنگ های هیدرولیک و تعمیر جک ها، می شود.

تعمیر شیر کنترل و تراشکاری و آهنگری اکسل عقب، جزو تعمیرات و قطعات لیفتراک جک، به حساب می آید. گاها افراد با هدف صافکاری بدنه لیفتراک دوگانه سوز جک، رفع روغن ریزی، رفع نشتی سوخت هیدرولیک، تعمیر نشتی گیربکس و دیفرانسیل، به نمایندگی ها، مراجعه می کنند.

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا