021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - تعمیرات و قطعات لیفتراک هلی در کشور؟

تعمیرات و قطعات لیفتراک هلی در کشور؟
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 2527

تعمیرات و قطعات لیفتراک هلی در تهران؟

بیشترین و مهمترین دلیل تعمیرات و قطعات لیفتراک هلی،  عدم انتخاب صحیح مدل مورد نظر متناسب با نیاز خود و همچنین عدم توجه به سرویس به موقع لیفتراک است. توجه داشته باشید که انتخاب لیفتراک مناسب مثل لیفتراک هلی برای شرکت شما مهم است، زیرا در هزینه های بهره برداری، بهره وری و مدیریت تأثیر زیادی می گذارد. طیف گسترده ای از لیفتراک موجود است و هر مدل برای انجام کارهای خاص طراحی شده اند.

هنگام انتخاب لیفتراک، معیارهای اصلی قابل توجه ظرفیت حمل، ارتفاع بلند کردن، نوع موتور، ترکیب لاستیک و ارگونومی اپراتور است. با در نظر گرفتن این معیارها خواهید توانست بهترین و مناسب ترین مدل لیفتراک را برای خود خریداری کنید. در کنار این با نگهداری مناسب و سرویس به موقع می توانید هزینه تعمیرات و قطعات لیفتراک هلی،  را در طول سال به شدت کاهش دهید.

در صورت خرابی لیفتراک هلی به هر دلیلی ، می بایست به مراکز معتبر مانند نمایندگی مراجعه کنید تا به صورت دقیق و کاملا اصولی علت خرابی مشخص شده و تحت نظر بهترین متخصصان مشکل لیفتراک شما برطرف شود. مراکز دیگری به غیر از نمایندگی نیز در کشور وجود دارد که لیفتراک های خراب را تعمیر می کنند، اما به این موضوع دقت کنید که سیستم لیفتراک ها کاملا با دیگر ماشین آلات فرق می کند، و افرادی که دوره تعمیر آنها را گذرانده‌اند می توانند به صورت اصولی لیفتراک خراب شما را تعمیر نمایند.

اگر ساکن تهران هستید و نیاز به تعمیرات و قطعات لیفتراک هلی دارید، می توانید به نمایندگی این شرکت در تهران مراجعه کنید. شما می توانید  ضمن تعمیر لیفتراک در نمایندگی، قطعات مورد نیاز را نیز با قیمت ارزان تهیه کنید. قطعات عرضه شده در نمایندگی اصل بوده و با قیمت بسیار مناسب برای مصرف کنندگان عرضه می شود.

 

مهمترین خصوصیات لیفتراک هلی ؟

لیفتراک هلی جزو بهترین و محبوب ترین لیفتراک های موجود در بازار است که طرفداران بسیار زیادی را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده است. این شرکت مدل های زیادی از لیفتراک ها را متناسب با صنایع مختلف تولید نموده است که هر کدام از آنها خصوصیات مربوط به خود را دارند.

 تعمیرات و قطعات لیفتراک هلی

از مهمترین خصوصیات لیفتراک هلی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • آلایندگی: آنها سازگار با محیط زیست هستند زیرا هیچ گونه دود تولید نمی کنند. به همین دلیل آنها برای استفاده در فضای داخلی ترجیح داده می شوند زیرا با خرید این نوع از لیفتراک ها وجود سیستم تهویه ضروری نیست.
  • اندازه: از آنجا که به مخزن سوخت احتیاج ندارند، جمع و جورتر هستند و بنابراین کار با آنها راحت تر و نگهداری از آنها آسان تر است.
  • عمر مفید: به تعمیر و نگهداری زیادی احتیاج ندارند. باتری به راحتی قابل تعویض است بنابراین طول عمر لیفتراک بیشتر است.
  • تعمیرات و قطعات لیفتراک هلی نسبت به سایر لیفتراک ها کمتر است
  • سطح صدا: چون احتراق وجود ندارد، پر سر و صدا نیستند.
  • قیمت خرید: قیمت لیفتراک های هلی ارزان و مقرون به صرفه است
  • شتاب: در میان سایر لیفتراک ها از شتاب بیشتری برخوردار هستند

 

  • https://www.toyotaforklift.com

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا