021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - بررسی انواع تعمیرات و قطعات لیفتراک تویوتا

بررسی انواع تعمیرات و قطعات لیفتراک تویوتا
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 1110

انواع تعمیرات ماشین آلات صنعتی تویوتا

- تعمیر لیفتراک برقی تویوتا

لیفتراک برقی تویوتا، به وسیله باتری، کار می کند و توان مصرفی قابل قبولی دارد. این نوع لیفتراک تویوتا مناسب محیط هایی می باشد که نباید در آن ها، آلودگی تولید شود. تعمیرات لیفتراک تویوتا برقی، شامل تعمیر ریچتراک، استاکرهای تمام برقی، استاکرهای نیمه برقی، تعمیر پالت تراک برقی، جک پالت دستی و جک پالت برقی، می شود.

اصولا لیفتراک برقی در زمینه های نام برده شده، دچار آسیب و ایراد می شود و می بایست جهت تعمیر و خرید قطعات، به نمایندگی های تویوتا، مراجعه کرد. ماشین آلات انبارداری برقی و تمام تجهیزات بالابرهای تویوتا، سیستم پیچیده ای ندارند ولی می بایست توسط یک فرد ماهر و مجرب، ویزیت شوند.

- تعمیر لیفتراک دیزلی تویوتا

سوخت این نوع لیفتراک ها، گازوئیل می باشد و قدرت بالایی در مقایسه با سایر مدل های لیفتراک ها، دارند. سنگین ترین بارها، بدون کوچک ترین مشکلی توسط این لیفتراک ها جابه جا می شوند. لیفتراک دیزلی تویوتا بنا به مشخصاتی که دارند، گاها دچار مشکلاتی، می شود و نیازمند تعمیر می گردد.

تعمیرات لیفتراک تویوتا دیزلی، شامل تعمیر باتری، تعمیر اکسل، تعمیر سیستم روشنایی، گیربکس، موتور، ترمز، تعمیر صندلی و الحاقیه، می شود. بهتر است برای حفظ کیفیت و کارایی لیفتراک دیزلی تویوتا، به نمایندگی های تویوتا، مراجعه شود تا مشکل به درستی شناسایی شود و حل گردد.

بررسی تعمیرات و قطعات لیفتراک تویوتا

- تعمیر لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

لیفتراک دوگانه سوز تویوتا، مناسب مکان های رو باز می باشد ولی گاها در فضاهای سر بسته که دارای تهویه مناسب هستند، هم مورد استفاده قرار می گیرد. مصرف سوخت این مدل لیفتراک تویوتا، فوق العاده پایین است و آلودگی کمی را ایجاد می کند.

تعمیرات لیفتراک تویوتا دوگانه سوز شامل تعمیر باتری لیفتراک، تعمیر اکسل، سیستم روشنایی، تعمیر گیربکس و موتور، تعمیر ترمز، صندلی و الحاقیه آن، می باشد. نسبت به سایر برندها، این نوع لیفتراک می تواند با مصرف کمی سوخت، مسافت بالایی را طی کند و آلاینده ای تولید نکند. از این رو، جزو ماشین آلات خوب به شمار می رود.

لیفتراک تویوتا

چرا برای تعمیرات و قطعات لیفتراک تویوتا باید به نمایندگی های تویوتا، مراجعه کرد؟

امروزه قطعات فیک و تقلبی، بازار را فرا گرفته اند و تشخیص قطعات اورجینال از فیک، کار آسان و ساده ای نمی باشد و فرد می بایست حرفه ای باشد تا بتواند یک خرید موفق داشته باشد. قاعدتا یک فرد معمولی چنین قدرت تشخیصی ندارد و می بایست برای یک خرید موفق، به نمایندگی های تویوتای سراسر کشور، مراجعه کند.

تعمیرات و قطعات لیفتراک تویوتا، تحت نظر کارشناسان انجام می پذیرد و دارای گارانتی می باشد. تعمیرات توسط تعمیرکاران مجرب و ماهر تیم نمایندگی های تویوتا، انجام می پذیرد و عیب و مشکل ماشین آلات، به درستی شناسایی می شود و سپس توسط تعمیرکاران، تعمیر می شود.

انجام تعمیرات در نمایندگی ها

انجام تعمیرات در نمایندگی ها به معنای این است که قطعات تعمیر شده و یا جایگزین شده، همگی اصل و فابریک هستند و از این رو، عمر لیفتراک تویوتا، افزایش می یابد. بهبود عملکرد و حفظ کیفیت لیفتراک، بسته به قطعاتی که در آن قرار می گیرد، تعیین می شود.

نمایندگی های فروش تویوتا، در سراسر ایران، به چشم می خورند و یا می توانید به نمایندگی های استان تهران مراجعه نمایید. هر نمایندگی دارای وب سایت می باشد و شما می توانید از طریق وب سایت با نمایندگی ها و کارشناسان، در ارتباط باشید و از مشاوره های رایگان نمایندگی های تویوتا، بهره مند شوید و استفاده کنید.

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا