021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

نمایندگی لیفتراک - نمایندگی لیفتراک دوسان (دوو – سام)

نمایندگی لیفتراک دوسان (دوو – سام)
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 14738

لیفتراک های دوسان (دوو – سام)، تجهیزات انبارداری هستند که برای حمل و نقل بار در صنایع و کارخانه ها طراحی شده اند. شرکت لیفتراک سازی دوو برای ارائه خدمات بهتر و گسترده به مشتریان خود، مراکز نمایندگی لیفتراک دوسان را در نقاط مختلف راه اندازی نموده است. خرید یک لیفتراک ایده آل، متناسب با کسب و کار شما می تواند علاوه بر اینکه سرعت بارگیری در انبار را افزایش دهد، امنیت کالاها و کارگران را نیز تضمین می کند.
نمایندگی لیفتراک دوسان به عنوان یک مجموعه معتبر، برنامه ریزی های دقیق و منظمی را برای ارائه خدمات خود به مشتریان تدوین نموده است. طبق این برنامه ها، متخصصان و کارشناسان نمایندگی موظف هستند مدل های لیفتراک دوسان را برای مراجعه کنندگان تشریح کرده و آن ها را در انتخاب یک دستگاه مناسب راهنمایی نمایند. همچنین تأمین قطعات جانبی و یا بازرسی های دوره ای و تعمیرات کلی و جزئی این محصولات بر عهده نمایندگی لیفتراک دوسان می باشند.

 

اصول تعمیرات و نگهداری لیفتراک از دیدگاه نمایندگی لیفتراک دوسان

تعمیرات و نگهداری اصولی لیفتراک دوسان به طور قطع موجب می شود دستگاه بتواند تا مدت های طولانی به کار خود ادامه دهد. بدیهی است اگر از لیفتراک ها به طرز صحیح استفاده نشود، دستگاه مرتب خراب می شود و هر روز هزینه های زیادی را به کاربر تحمیل می کند. اگر شما هم یکی از این لیفتراک ها را در اختیار دارید باید اصول کار با آن و روش های مناسب تعمیرات و نگهداری لیفتراک را به خوبی بدانید. نمایندگی لیفتراک دوسان شما در این امر یاری می کند.


1-اولین نکته ای که نمایندگی لیفتراک دوسان برای نگهداری از این دستگاه ها بیان می کند، بازرسی روزانه این تجهیزات است. حتماً باید قبل از شروع به کار، تمام قسمت های لیفتراک دوسان را دقیقاً بازرسی کنید. ترمزها، اهرم های کنترل، لاستیک ها، سیستم های هشدار، روشنایی، روغن موتور و شارژ باتری، مهم ترین موارد در بازرسی هستند. تهیه یک چک لیست می تواند سرعت عمل شما را بالا ببرد.


2-یک برنامه منظم برای بازرسی لیفتراک خود از مرکز نمایندگی لیفتراک دوسان تهیه کنید. اکثر تولید کنندگان این ماشین ها یک برنامه مشخصی را در یک دوره کاری برای محصولات خود معین می کنند؛ به طور مثال، بازرسی ها پس از 250 ساعت، 500 ساعت یا 1000 ساعت کار با لیفتراک انجام می شوند. بازرسی لاستیک ها از اهمیت زیادی برخوردار است. لیفتراک هایی که با فناوری پنوماتیک یا هیدرولیک کار می کنند باید از نظر میزان سطح روغن یا سالم بودن شیلنگ ها بررسی شوند.


3-نمایندگی لیفتراک دوسان به تمام کاربران خود توصیه می کند لیفتراک های خود را همواره تمیز نگه دارند. تمیز کردن این دستگاه ها علاوه بر اینکه باعث زیبایی ظاهر آن ها می شود، از ورود گرد و غبار یا ذرات آلودگی به داخل قطعات موتور جلوگیری کرده و حوادث احتمالی را حذف می کنند. فیلتر لیفتراک را در هر هفته تمیز کنید. قطعات موتور را به دقت از آلودگی ها پاک کنید. مطمئن باشید اگر مطابق با اصول فوق عمل کنید، نه تنها هزینه های خود را مدیریت می کنید بلکه می توانید حمل و نقل کالاها را با حداکثر ایمنی توسط لیفتراک دوسان تا سال های طولانی انجام دهید.

 

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا