021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - لیفتراک تی سی ام، برقی، مدل FHB

لیفتراک تی سی ام، برقی، مدل FHB
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 2834

لیفتراک تی سی ام برقی، چهار چرخ، مدل FBH، یکی از دستگاه ‌های ایده آل محصول شرکت TCM است. این لیفتراک برقی با ولتاژ ۸۰ ولت کار می کند و ظرفیت بارگیری آن حداکثر 3 تن می باشد. استفاده از این لیفتراک برقی برای حمل و نقل بار در فواصل طولانی با بهره‌وری بالا توصیه می شود.

برای انبارهایی که  حمل و نقل کالا با وزن ۲ تا ۳ تن نیاز دارند و امنیت بارگیری برای آنها اهمیت زیادی دارد، خرید لیفتراک تی سی ام مدل FBH بهترین گزینه خواهد بود. لیفتراک برقی تی سی ام، با ابعاد کوچک و سرعت حرکت مناسب در حین حمل بار موجب سهولت بارگیری در کسب و کارها و کارخانه های تولیدی می گردد. این لیفتراک ها به گونه ای طراحی شده اند که با حرکت آرام و روان بر روی سطوح ناهموار یا سطوح شیب دار، حداکثر امنیت بارها را تامین کنند.

مزایای لیفتراک تی سی ام، برقی چهار چرخ، مدل FBH

اهرم های لیفتراک تی سی ام

سرعت لیفتراک تی سی ام برقی، حداکثر ۲۱ کیلومتر در ساعت است. این دستگاه در حالت تعادل، یکی از سریع ترین لیفتراک ها در نوع خود به شمار می‌رود. شرایط بهینه برای حمل و نقل کالا توسط این دستگاه  فراهم شده است. تمام قسمت های لیفتراک مدل FBH برقی، مطابق با مفاهیم زیست محیطی و استانداردهای ارگونومیک، طراحی شده به گونه‌ای که راحتی اپراتور را هنگام بارگیری و حمل بارها فراهم می آورد. اپراتور حرفه ای لیفتراک به راحتی می تواند مهارت ها و تجربیات خود را با استفاده از این لیفتراک به نمایش بگذارد.

 سایر مهمترین مزایای لیفتراک تی سی ام برقی FBH به همراه امکانات لیفتراک در قسمت زیر معرفی می شوند:

1- کابین لیفتراک تی سی ام، مجهز به فرمان، اهرم ها و پدال کنترل کننده

کابین راننده لیفتراک تی سی ام

همانطور که در شکل فوق مشاهده می کنید برای سهولت کار بارگیری و آسایش اپراتور، تمام ملزومات ایمنی و کنترل کننده دستگاه در این قسمت قرار گرفته است. کیفیت عملکردی اهرم ها و فرمان برای کنترل دستگاه در حداکثر توان خود قرار دارد.

2- صفحه نمایشگر دیجیتال

صفحه نمایشگر در لیفتراک تی سی ام

یکی دیگر از قابلیت هایی که در لیفتراک تی سی ام برقی مدل FBH، طراحی شده است، صفحه نمایشگر دیجیتال داخل کابین راننده می باشد. این صفحه نمایشگر، نمایانگر سیستم های نمایشی کنترل کننده برای تمام وضعیت های دستگاه است. جهت حرکت، وضعیت موتور، میزان شارژ باتری، تعداد ساعات کارکرد لیفتراک، تنظیم کدهای مخصوص برای ورود اپراتور و روشن کردن دستگاه و بسیاری موارد دیگر از طریق صفحه نمایشگر کنترل کننده قابل دسترسی است.

3- موتور AC لیفتراک تی سی ام

موتور لیفتراک تی سی ام

برای تولید لیفتراک تی سی ام برقی از یک موتور AC  با قدرت بالا و ظرفیت تولید حداکثر انرژی استفاده شده است. ضریب بازدهی این موتور در لیفتراک موجب تامین نیروی لازم برای حرکت دستگاه در حین حمل بار شده است. این موتور پرقدرت، کارایی دستگاه را در مسافت ‌های طولانی افزایش می دهد.

4- تجهیزات ایمنی در لیفتراک تی سی ام مدل FBH

لیفتراک تی سی ام مدل FBH، مجهز به سنسور شناسایی اپراتور در داخل کابین است. اگر به هر دلیلی اپراتور کابین را ترک کند، حسگرها به طور خودکار، دستگاه را از حرکت باز می دارند.

ایمنی در لیفتراک تی سی ام

اهرم های مختلف برای کنترل وضعیت های متفاوت لیفتراک طراحی شده است. با توجه به اینکه حداکثر ایمنی در این ماشین ها در نظر گرفته شده، توانسته اند نظر بازار جهانی را در سال 2018 به خود جلب نمایند. لیفتراک های تی سی ام به عنوان یکی از بهترین محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب و سازگار با محیط زیست برای بارگیری به صنایع تولیدی معرفی شده‌اند. خرید لیفتراک تی سی ام به منزله تضمین امنیت و افزایش بهره وری خواهد بود.

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا