021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - فروش لیفتراک کارکرده در ایران

فروش لیفتراک کارکرده در ایران
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 1913

فروش لیفتراک کارکرده بر اساس مدل آن

امروزه لیفتراک ها توسط برند های مختلف در مدل های کاملا منحصر به فرد روانه ی بازار می گردند و همه ی آن ها با هم تفاوت هایی را دارا می باشند. زمانی که می خواهیم لیفتراک کارکرده ای را بخریم فارغ از بحث مدل آن می بایست به سال ساخت آن در هنگام فروش لیفتراک کارکرده دقت کنیم. علت این توجه به دلیل میزان کارکرد و همچنین فرسوده بودن و یا فرسوده نبودن لیفتراک است.

لیفتراک ها توسط برند های مختلف دارای سه مدل کلی هستند که عبارت اند از: لیفتراک های برقی، لیفتراک های دیزلی و لیفتراک های دو گانه سوز. هر کدام از این لیفتراک ها دارای ویژگی هایی هستند که سبب منحصر به فرد شدن آن ها از یکدیگر می شود. برای مثال از لیفتراک های دیزلی بیش تر در فضا های باز استفاده می کنند چرا که بخار دود ایجاد شده می تواند به راحتی در فضای باز پخش شود.

همچنین از لیفتراک های برقی که به روز ترین مدل در میان انواع لیفتراک ها می باشد در جا به جایی وسیله های سنگین استفاده می کنند و این مدل از لیفتراک ها در هزینه هایی که نیاز است تا برای نگه داری از لیفتراک صرف شود، صرفه جویی های بسیار زیادی را به عمل می آورد که در نوع خود بسیار جذاب می باشد. این مدل ها نیاز به سوخت خاصی برای کارکردن ندارند و آلودگی های خاصی هم به وجود نمی آورند. فروش لیفتراک های برقی در نمایندگی های معتبر در شرایط بسیار خوبی انجام می گردد و افراد می توانند برای خرید این مدل ها اقدام نمایند.

از لیفتراک های دو گانه سوز هم در فضا های باز بیش تر استفاده می گردد و این نوع لیفتراک ها نیز آلودگی زیادی را در محیط به وجود نمی آورند و صرفه جویی هایی را در هزینه های نگه داری از لیفتراک به عمل می آورند.

فروش لیفتراک کارکرده در ایران

فروش لیفتراک کارکرده با توجه به میزان کارکرد آن

یکی از مواردی که می بایست در هنگام فروش لیفتراک کارکرده به آن توجه نمود میزان کارکرد لیفتراک از زمان خرید و یا تولید آن است که بسیار دارای اهمیت می باشد. هر چقدر که لیفتراک مورد نظر کم تر کارکرده باشد می تواند برای شما کارایی بهتری داشته باشد و بر عکس اگر بیش از حد کارکرده باشد برای شما کارایی خاصی نخواهد داشت.

قیمت انواع لیفتراک ها در فروش لیفتراک کارکرده به چه میزان است؟

در ارتباط با قیمت لیفتراک ها می بایست به دو نکته ی بسیار مهم اشاره کنیم و بگوییم که قیمت لیفتراک های کارکرده و یا نوع بستگی بسیار زیادی به آن دارد و آن هم قیمت ارز می باشد. نوساناتی که قیمت ارز امروزه در کشور دارد علاوه بر قیمت لیفتراک های نو و یا کارکرده تاثیر بسیار زیادی می گذارد بر روی تمامی اجناس وارداتی تاثیر های مثبت و منفی دارد.

علاوه بر این موضوع به دلیل این که لیفتراک های کارکرده تفاوت های بسیار زیادی را از نظر کارکرد و دیگر موضوعات با یکدیگر دارند نمی توان قیمت واحدی را برای آن ها در نظر گرفت.

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا