021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - همه چیز درباره ی تعمیر و فروش و نگهداری لیفتراک

همه چیز درباره ی تعمیر و فروش و نگهداری لیفتراک
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 2363

نگه داری از لیفتراک در تعمیر و فروش و نگهداری لیفتراک

تعمیر و فروش و نگهداری لیفتراک از موارد بسیار مهمی هستند که باید به آن ها دقت شود خصوصا نگه داری از لیفتراک ها پس از خریدن که یکی از نکاتی است که در صورت توجه به آن مزیت هایی بسیار زیادی را نصیب افراد می کند. برای مثال یکی از مزیت هایی که ناشی از نگه داری درست از لیفتراک ها می باشد افزایش طول عمر این دستگاه ها است که بسیار حائز اهمیت می باشد. نحوه ی نگه داری از لیفتراک ها بسیار ساده و آسان است و به هیچ عنوان سخت نمی باشد.

برای مثال یکی از نکاتی که افراد می بایست آن را رعایت کنند تا لیفتراک بتواند مدت زمان زیادی را انجام به کار نماید و سبب افزایش طول عمر آن می شود این است که عمل بارگیری و همچنین بارگذاری می بایست به صورت آرام و با حوصله انجام شود. همان طور که ذکر شد انجام این نکته اصلا سخت نیست و افراد می توانند به راحتی آن را رعایت کنند.

مورد دیگری که باید ذکر گردد این است که پس از انجام کار ها و به پایان رسیدن وقت کاری بهتر است لیفتراک را در یک مکان به دور از هر گونه مزاحمت پارک کرده و نسبت به جدا کردن شاخک های آن اقدام نمایید. نکته ای که وجود دارد این است که این شاخک ها می بایست در هنگام خاموش بودن لیفتراک جدا شوند و جدا کردن آن در زمان کارکرد لیفتراک اصلا توصیه نمی شود.

نگهداری از لیفتراک

از جمله دیگر مواردی که در نگه داری از لیفتراک باید به آن توجه ویژه ای شود میزان برخورداری لیفتراک از روغن هیدرولیک می باشد. در صورتی که لیفتراک دارای میزان معینی روغن هیدرولیک نباشد در آینده ای نزدیک مشکلات عدیده ای را متوجه مصرف کننده ی خود خواهد کرد. افراد می بایست برای جلوگیری از این مشکل حتما به چک کردن دوره ای این روغن اقدام نمایند.

تعمیر لیفتراک در تعمیر و فروش و نگهداری لیفتراک

از جمله مواردی که در بحث تعمیر و فروش و نگهداری از لیفتراک بسیار حائز اهمیت می باشد تعمیر لیفتراک می باشد. تعمیر لیفتراک در برند های مختلف در نمایندگی ها و همچنین تعمیرگاه های مجاز انجام می پذیرد و افراد می توانند از این طریق و با هزینه های بسیار معقول و مناسب نسبت به از بین بردن مشکل لیفتراک خود اقدام نمایند.

افراد باید بدانند که تعمیر لیفتراک حتما باید توسط افراد مجرب و دارای تجربه انجام پذیرد و همچنین این کار باید در نمایندگی ها و همچنین تعمیرگاه های معتبر که دارای سابقه هستند انجام شود.

فروش لیفتراک در تعمیر و فروش و نگهداری لیفتراک

فروش لیفتراک در کشورمان نیز در شرایطی مناسبی است و نمایندگی های برند های مختلف محصولات خود را با هزینه های بسیار معقول و شرایط بسیار عالی برای مشتریان خود ارائه می کنند. نکته ای که وجود دارد این است که به دلیل نوسانات قیمت ارز و همچنین وارداتی بودن اکثر لیفتراک ها قیمت این دستگاه ها دچار نوسان می گردد.

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا