021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - خرید لیفتراک-قسمت نهم

خرید لیفتراک-قسمت نهم
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 3407


خرید لیفتراک مناسب با نوع کسب و کار، اهمیت زیادی دارد، به همین دلیل جستجو و تحقیق در مورد عواملی که در انتخاب یک لیفتراک می توانند تأثیر داشته باشند، لازم و ضروری است. اهمیت این کار، به خصوص برای خرید لیفتراک های سنگین تر پر رنگ تر می باشد. این لیفتراک ها تجهیزات گران قیمتی هستند و معمولاً بنا بر سفارش مشتریان ساخته می شوند؛ بنابراین کسب دانش مختصر در مورد این لیفتراک ها و انواع مدل های آن در هر شغل و حرفه ای لازم است.
شاید کسب و کار شما هم به گونه ای است که تا کنون با مسأله خرید لیفتراک رو به رو شده اید. سوالات زیادی در ابتدا در ذهن شما ایجاد می شوند که برای یافتن پاسخ های آن ممکن است به شیوه های مختلفی عمل کنید؛ مشورت با افرادی که قبلاً از این دستگاه ها استفاده کرده اند، مراجعه به فروشگاه های فروش لیفتراک، مطالعه وب سایت های خدمات تجهیزات انبارداری و مطالعه کاتالوگ این دستگاه ها می توانند راهکارهای مناسبی برای خرید لیفتراک باشند. نکته مهم در این مورد، تصمیم گیری صحیح و مدیریت هزینه ها است.

نکات مهم در مورد خرید لیفتراک که باید به آن ها توجه کنید

1-تحقیقات خود را آغاز کنید و با افراد متخصص مشورت نمایید
در مورد انواع مدل های لیفتراک در بازار تحقیق کنید. بیشترین وقت خود را به کسب اطلاعات در مورد خرید لیفتراک که با نوع کسب و کار شما متناسب است اختصاص دهید. ابعاد و اندازه لیفتراک در این مورد اهمیت زیادی دارد. وزن و ظرفیت بارگیری لیفتراک را دقیقاً بررسی کنید. با متخصصان مراکز نمایندگی فروش این تجهیزات تماس بگیرید و مواردی را که در نظر دارید برای آن ها توضیح دهید. تمام جوانب کار را بسنجید و بخصوص هزینه های تعمیرات و نگهداری لیفتراک که ممکن است در طولانی مدت برای شما ایجاد شوند را به دقت ارزیابی کنید. اگر برای این کارها به اندازه کافی وقت بگذارید، حتماً به نتایج مطلوبی خواهید رسید.
2-کیفیت انواع لیفتراک در برندهای مختلف را بررسی کنید
"آیا این مدل لیفتراک برای کسب و کار من قابل اطمینان است؟" این سوال برای بسیاری از مدیران در خرید لیفتراک مطرح می شود. اکثر انبارها یا مکان هایی که حجم بالای بار در آن ها جا به جا می شود، به دنبال امنیت بالاتر لیفتراک ها هستند. کیفیت عملکردی تمام قطعات دستگاه در این مورد اهمیت زیادی دارد. برای خرید لیفتراک مطابق با آنچه در ذهن دارید باید فهرست کاملی از مشخصات فنی و امکانات تمام لیفتراک های بازار تهیه کنید. این کار به زمان زیادی لازم دارد اما ارزش هزینه کردن را دارد. تأمین امنیت و سلامت بارگیری در درجه اول انبارداری قرار گرفته است.
3- هزینه ها را مدیریت کنید
با خرید لیفتراک نباید تمام بودجه خود را خرج کنید. اگر برای خرید لیفتراک نو یا دست دوم اقدام می کنید باید از ابتدا میزان بودجه مشخصی برای این کار اختصاص دهید. از طرفی دیگر، هزینه های جانبی در انتخاب شما باید جایگاه ویژه ای داشته باشند. لیفتراک ها نیاز به تعمیرات و نگهداری دوره ای دارند که این کار به بودجه معینی نیاز دارد. برای موفقیت در خرید لیفتراک باید به دقت و با حوصله عمل کنید.

منبع ترجمه:
متن فوق به صورت ترکیبی و با روان نویسی از منبع زیر ترجمه شده است:
www.aalhysterforklifts.com

 

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا