021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - نحوه تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو

نحوه تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 1170
برچسب ها

انواع تعمیرات ماشین لیفتراک های کوماتسو

- تعمیر لیفتراک برقی کوماتسو

لیفتراک برقی کوماتسو، به وسیله باتری، کار می کند و توان مصرفی قابل قبولی دارد. این نوع لیفتراک کوماتسو مناسب محیط هایی می باشد که نباید در آن ها، آلاینده ای تولید شود. تعمیرات لیفتراک برقی کوماتسو، شامل تعمیر ریچتراک، استاکرهای تمام برقی، استاکرهای نیمه برقی، تعمیر پالت تراک برقی، جک پالت دستی و جک پالت برقی، می شود.

اصولا لیفتراک برقی کوماتسو در زمینه های نام برده شده، دچار آسیب و ایراد می شود و می بایست جهت تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو، به نمایندگی های کوماتسو، مراجعه کرد. ماشین آلات انبارداری برقی و تمام تجهیزات بالابرهای کوماتسو، سیستم پیچیده ای ندارند ولی می بایست توسط یک فرد ماهر و مجرب، چک شوند.

- تعمیر لیفتراک دیزلی کوماتسو

سوخت این نوع لیفتراک ها، گازوئیل می باشد و قدرت بالایی در مقایسه با سایر مدل های لیفتراک کوماتسو، دارند. سنگین ترین بارها، بدون کوچک ترین مشکلی توسط این نوع لیفتراک ها جابه جا می شوند. لیفتراک دیزلی کوماتسو بنا به مشخصاتی که دارد، گاها دچار مشکلاتی، شده و نیازمند تعمیر می گردد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی کوماتسو، شامل تعمیر باتری، تعمیر اکسل، تعمیر سیستم روشنایی، گیربکس، موتور، ترمز، تعمیر صندلی و الحاقیه، می شود. بهتر است برای حفظ کیفیت و کارایی لیفتراک دیزلی کوماتسو، به نمایندگی های کوماتسو، مراجعه شود تا مشکل به درستی شناسایی شود و حل گردد.

تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو

- تعمیر لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو

لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو، مناسب مکان های رو باز می باشد ولی گاها در فضاهای سربسته که دارای تهویه مناسب هستند، هم مورد استفاده قرار می گیرد. مصرف سوخت این مدل لیفتراک کوماتسو، فوق العاده پایین است و آلودگی کمی را ایجاد می کند.

تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو دوگانه سوز شامل تعمیر باتری لیفتراک، تعمیر اکسل، سیستم روشنایی، تعمیر گیربکس و موتور، تعمیر ترمز، صندلی و الحاقیه آن، می باشد. نسبت به سایر برندها، لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو می تواند با مصرف کمی سوخت، مسافت بالایی را طی کند و آلاینده ای تولید نکند.

چرا برای تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو باید به نمایندگی های کوماتسو، مراجعه کرد؟

امروزه قطعات فیک و تقلبی، بازار را پر کرده اند، از طرفی تشخیص قطعات اورجینال از قطعات فیک، کار آسان و ساده ای نمی باشد و فرد می بایست حرفه ای باشد تا بتواند این دو را از یکدیگر تشخیص دهد. قاعدتا یک فرد معمولی چنین قدرت تشخیصی ندارد و می بایست برای یک خرید موفق، به نمایندگی های کوماتسو سراسر کشور، مراجعه کند.

تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو، تحت نظر کارشناسان انجام می پذیرد و دارای گارانتی می باشد. تعمیرات توسط تعمیرکاران مجرب و ماهر تیم حاضر در نمایندگی های کوماتسو، انجام می پذیرد و عیب و مشکل ماشین آلات، به درستی شناسایی می شود و سپس توسط تعمیرکاران، تعمیر می شود.

انجام تعمیرات در نمایندگی ها به معنای این است که قطعات تعمیر شده و یا جایگزین شده، همگی اصل و فابریک هستند و از این رو، عمر لیفتراک کوماتسو، افزایش می یابد. بهبود عملکرد و حفظ کیفیت لیفتراک ها، بسته به قطعاتی که در آن قرار می گیرد، تعیین می شود.

نمایندگی های فروش کوماتسو، در سراسر ایران، به چشم می خورند و یا می توانید به نمایندگی های استان تهران مراجعه نمایید. هر نمایندگی دارای وب سایت می باشد و شما می توانید از طریق وب سایت با نمایندگی ها و کارشناسان، در ارتباط باشید و از مشاوره های رایگان نمایندگی های کوماتسو، بهره مند شوید و استفاده کنید.

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا