021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - بررسی نمایندگی لیفتراک دوو دوسان

بررسی نمایندگی لیفتراک دوو دوسان
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 1222
برچسب ها

تاریخچه برند دوو دوسان

برند دوو دوسان، تقریبا در سال های 1960 میلادی، فعالیت خود را در کشور کره جنوبی آغاز کرد. اولین لیفتراک دوو دوسان در کشور انگلیس، فروش رفت.

کارخانه دوو دوسان، تولیدکننده انواع ماشین آلات صنعتی، تجهیزات ساخت و ساز، وسایل نقلیه صنعتی، تجهیزات اتوماسیون صنعتی، محصولات صنایع دفاعی، موتورهای دیزلی و تجهیزات تامین برق، می باشد. فروش محصولات دوو دوسان، شامل 58 درصد بازار داخلی کره جنوبی، 65 درصد صادرات به آسیا و 40 درصد صادرات به اروپا، می شود.

کیفیت ساخت لیفتراک دوو دوسان

کیفیت ساخت لیفتراک دوو دوسان تولید شده، فوق العاده بالا است و توانسته نیاز مشتریان خود را تامین کند. عمده تولیدات این کمپانی، محافظ محیط زیست هستند و میزان آلاینده های تولیدی آن ها، در حد بسیار پایین و نزدیک صفر می باشد. کمپانی دوو دوسان کره جنوبی، توانسته با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، محصولات خود را به روز کند و بازار ماشین آلات صنعتی را دست بگیرد.

محصولات این کمپانی، در بیش از 90 کشور جهان، به فروش می رسد و جزو برندهای مطرح در سراسر دنیا می باشد. نمایندگی لیفتراک دوو دوسان در ایران، موجود است و شما می توانید جهت برقراری ارتباط و خرید از این برند، با نمایندگی ها، در تماس باشید و یا از طریق وب سایت، نمایندگی ها را دنبال کنید.

نمایندگی لیفتراک دوو دوسان در ایران

بین تمام تولیدات دوو دوسان، لیفتراک دوو دوسان، از محبوبیت بالایی، برخوردار است. در سال 2006، برند دوو دوسان به عنوان تولیدکننده شماره یک بازار داخلی کره جنوبی معرفی شد که میزان تولیدات آن بیشتر از 300 هزار محصول ثبت شده بود.

 نمایندگی لیفتراک دوو دوسان

دوو دوسان دارای 516 نمایندگی در سراسر جهان است که از این بین، چندین نمایندگی لیفتراک دوو دوسان، سهم ایران است. یکی از عواملی که موجب محبوبیت این برند در ایران شده است، قیمت مقرون به صرفه محصولات کمپانی دوو دوسان، می باشد. علاوه بر قیمت مناسبی که لیفتراک دوو دوسان دارد، طول عمر و دوام آن می باشد که فوق العاده بالا است.

ماشین آلات ساده و قدرتمند

لیفتراک دوو دوسان، جزو ماشین آلات ساده و قدرتمند می باشد که عملکردی قوی از خود به نمایش گذاشته است. در نمایندگی لیفتراک دوو دوسان، شما شاهد متنوع ترین محصولات هستید. لیفتراک گازی یکی از انواع لیفتراک دوو دوسان است که مصرف سوخت پایینی دارد و آلودگی کمتری تولید می کند.

در عوض، این نوع لیفتراک قدرتمند می باشد و همیشه جزو انتخاب های مشتریان دوو دوسان، می باشد. یکی دیگر از مدل های لیفتراک دوو دوسان که در نمایندگی های ایران موجود است، لیفتراک دیزلی دوو دوسان است.

لیفتراک دیزلی دوو دوسان

لیفتراک دیزلی دوو دوسان، مناسب فضاهای سر باز می باشد، چرا که دود تولید شده توسط این ماشین صنعتی، در محیط بسته، خطرناک است. ولی در محیط های سر بسته، می بایست سیستم تهویه هوا به خوبی کار کند تا دود ایجاد شده را خارج کند و فضای داخلی را آلوده نکند. در کل، قدرت لیفتراک دیزلی دوو دوسان، بسیار خوب می باشد.

مدل سوم لیفتراک دوو دوسان، لیفتراک برقی، می باشد. این نوع لیفتراک ها، نیازی به سوخت گیری ندارند و به صورت برقی و با شارژ، کار می کنند. میزان آلودگی تولید شده توسط این نوع لیفتراک ها، صفر است. علاوه بر موارد گفته شده، ناگفته نماند که قدرت کارکرد و توان لیفتراک برقی دوو دوسان، بالا است.

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا